ANA SAYFA HAKKIMIZDA
1984 yılında “AS Mutfak ve Dekorasyon” adı altında kurulmuş olan firmamız, kuruluşundan itibaren konutların ve işyerlerinin renovasyonu, restorasyonu ve yeniden yapılanması, daha kullanışlı, daha estetik ve daha çağdaş bir yapıya bürünmesi için hizmet üretmiştir. 
 
Bu bağlamda günümüze kadar yüzlerce mekanı yenileyerek, sizlerin beğenisine sunmuştur. 
 
Renovasyon hizmetlerinin önemli bir unsuru olan mobilya üretimini kendi atölyesinde, kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyerek gerçekleştiren firmamız, bu konudaki çalışmalarını, gelişen teknolojilerden yararlanarak, mükemmele ulaştırma amacını sürdürmektedir.
 
Zaman içinde olgunlaşan mimari kadrosu ile mimari proje ve uygulama alanlarında günümüzün gereksinimlerine cevap veren, sağlam, detaylari iyi çözülmüş, konforlu, kullanıcısına huzur veren yapılar yaratmaktadır. 
 
İç mekan çözümlemeleri konusundaki deneyimleri ve detaycılık anlayışı, mimari projelerde de mükemmeli arayan devamlılık oluşturmaktadır.
 
2014 yılı itibari ile 30. yaşına giren firmamız “AS ART” adı ile tasarım ve mimari hizmet konularında yenilikçi ve dinamik imajıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam etmektedir.
 
AS ART
AS TASARIM MİMARLIK 
AS MUTFAK